Night_Assassin (LoA) Vs Badi (LUMP) 7%

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • hi hi hi hi ale z ciebie zartownisiek. Moge sie dolaczyc do twojego snobiego sojuszu i byc takim wiecznie zdenerwowanym na caly swiat ziomalem jak ty i do tego jeszcze takim madrym, az zazdroszcze, ja to nawet nie umiem wlozyc 11 kredek do 12 dziurek w piorniku... zawsze mi jedna zostaje. I jeszcze to wyrafinowane poczucie humoru. [ciach]

    Report me a river, or something :| I think this st should not be here it should be there and there for this reason :thumbup:


    p.s kartofelki swoje mam, rach ciach ciach! moj wierszyk i mi go nie zabierzecie


    kruszynka: cut flame

    The post was edited 2 times, last by kruszynka ().

  • no chance to join to my alliance ^^ beside... u are not in ur own village, speak in english...[ciach]... and dont call me "forever upset the whole world", kid... u started that conflict... [ciach]... just acctept that what u cant change... [ciach].



    kruszynka: cut flame

    The post was edited 1 time, last by kruszynka ().

  • Czy ty nie jesteś tym rasista który chial rozjechać wszystkich brązowych swoja husaria? najpierw swiat w polskie imie chce podbijac, a teraz mu polski jezyk wadzi, ty jakas podroba jesteś a nie narodowiec, to oni powinni gadac po naszemu. W ogole te nazistowskie gadki zostaw dla siebie, to wolna europa, wyznaniowo, kulturowo jak i językowo, nie ma takiego prawa które zabrania mowic w swoim ojczystym jezyku. Jeszcze cos tam po ingliszu pisal wcześniej, a teraz już nie umie, ty cos tam te posty na spole z kolega pisales, pewnie teraz on pisal i nie wiedział co się strone wcześniej dzialo :)
    Ten wylenialy parmezan czy tam pierogi to chyba z ciebie niezle zgnil, ale ty tego nie zalapales, jak tak bijesz z kopa i piesci ludzi jak kumasz to musisz być niezłym postrachem na osiedlu he he he
  • guter Tag, why my board is in german :?
    That is a lie, a shameful and disgraceful lie. Pigeons can't learn english, I've tried on 10 randomly captured birds and no even single one was able to learn this language, but they know very well russian language, I assume those flying bastards are Russian spies. But my guinea pig speak fluently in english, it helps me to write a posts on the board and it also doing spell checks for me. Its a shame it's only saying "potatoes tomatoes from the delta system will conquer your world!".. it does sound like prophecy but how the hell I should know... I'm not english speaking guinea pig :|

    narodowiec z problemami do jezyka polskiego, podejrzany typek. Jak ci zajmuje tydzien napisanie posta to wysylaj mi maila bo moge nie zobaczyc odpowiedzi
  • Wesoly zbyszek wrote:

    Czy ty nie jesteś tym rasista który chial rozjechać wszystkich brązowych swoja husaria? najpierw swiat w polskie imie chce podbijac, a teraz mu polski jezyk wadzi, ty jakas podroba jesteś a nie narodowiec, to oni powinni gadac po naszemu. W ogole te nazistowskie gadki zostaw dla siebie, to wolna europa, wyznaniowo, kulturowo jak i językowo, nie ma takiego prawa które zabrania mowic w swoim ojczystym jezyku. Jeszcze cos tam po ingliszu pisal wcześniej, a teraz już nie umie, ty cos tam te posty na spole z kolega pisales, pewnie teraz on pisal i nie wiedział co się strone wcześniej dzialo :)
    Ten wylenialy parmezan czy tam pierogi to chyba z ciebie niezle zgnil, ale ty tego nie zalapales, jak tak bijesz z kopa i piesci ludzi jak kumasz to musisz być niezłym postrachem na osiedlu he he he
    no to masz po polsku [ciach]... mnie nazywasz rasista i nazista [ciach] a sam wyjezdzasz z tekstem, ze to inne narodowosci powinny mowic po polsku. i kto tu jest kim sie pytam [ciach] (nigdy sam siebie narodowcem nie nazwalem - to ty [ciach] masz o mnie takie zdanie, czym mnie w sumie obrazasz)?? bo widze ze nie rozumiesz nawet co sam wypisujesz nie wspominajac juz o rozumieniu co maja na mysli inni... poza tym na tym uniwersum jak i na tym forum OBOWIAZUJE jezyk angielski (inne jezyki sa, uwaga, Z A B R O N I O N E - dla jezyka polskiego masz osobny temat, po to powstal-rozumiesz? dociera cos [ciach]? pytam bowidze ze masz z tym problem ^^ ), [ciach]... i polecam jeszcze raz przesledzenie polskiego tematu na forum i przeczytaniu go ze zrozumieniem tym razem (o ile to cie nie przerasta oczywiscie), moze zrozumiesz czym rozni sie informacja od propagandy (co mi usilnie probujecie wcisnac [ciach]) , [ciach]

    [ciach] wypowiadajacego sie bezposrednio nade mna po pierwszym zdaniu odechcialo mi sie czytac... znowu wyjezdza z jakimis abstrakcjami myslac ze jest smieszny... w sumie moze nawet troche jest ^^ [ciach]


    kruszynka: cut flame

    The post was edited 4 times, last by kruszynka ().

  • Ojejku ale jestem zdenerowany, ale jestem zly, patrzcie się wszyscy jak umiem wyzywac, taki dorosły a wyzwyski z pod bloku, jeszcze jakie tanie. [ciach] Nie do ciebie należy decyzja po jakiemu się tu pisze tylko do administracji, będą chcieli usunąć te posty to to zrobia, jak na razie nie wygląda żeby się za to zabierali. Chcesz poczuc władze to się zglos ale przy okazji [ciach]

    kruszynka:cut flame

    The post was edited 1 time, last by kruszynka ().

  • Wesoly zbyszek wrote:

    Ojejku ale jestem zdenerowany, ale jestem zly, patrzcie się wszyscy jak umiem wyzywac, taki dorosły a wyzwyski z pod bloku, jeszcze jakie tanie. [ciach] Nie do ciebie należy decyzja po jakiemu się tu pisze tylko do administracji, będą chcieli usunąć te posty to to zrobia, jak na razie nie wygląda żeby się za to zabierali. Chcesz poczuc władze to się zglos ale przy okazji [ciach]
    [ciach] co decyzji co tu jest dozwolone a co nie, to wlasnie decyzja administracji - regulamin mowi to wyraznie, jaki jezyk tutaj obowiazuje... gdybys czytal na co sie zgadzasz to bys to wiedzial (chociaz niekoniecznie... biorac pod uwage twoj brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem...) i jeszcze raz powtarzam - nie jestem narodowcem...[ciach]



    if any admins are here, please explain to that [ciach] what language is permitted here (and sorry about that i used polish - [ciach] doesn't knows other languages)... because he wants all of u to speak in polish ^^ and that [ciach] is calling me a nationalist and nazi ^^ just because he got a problems with reading with understanding ^^ [ciach]... ^^ beside... his nickname says for him ^^ [ciach]

    kruszynka:cut flame


    The post was edited 9 times, last by kruszynka ().

  • [ciach] Jako specjalista czytania ze zrozumieniem przeczytaj to (jeszcze raz) : twoje zdanie na temat używanego jezyka mnie nic nie obchodzi, [ciach], jak administracja będzie chiala to wyrzuci te posty, upomni mnie lub da bana, zależy to od nich a nie od ciebie, już to raz napisałem, przeanalizuj, weź to do siebie zanim jeszcze raz mi dasz jakas rade [ciach] :D przeczytales ze zrozumieniem czy jeszcze jasniej mam ci to wytlumaczyc? może twoim jezykiem:[ciach]

    w sumie jak wcześniej pisałem nie ma takiego prawa na swiecie które by mi zakazalo używania ojczystego jezyka, jak będą chcieli mnie wyrzucić to to zrobia, ale w przeciwieństwie do ciebie to nie jestem [ciach] który tańczy jak ktoś mu zagra, gdyby w tym regulaminie napisali ze ci utna noge po napisaniu 10 postow to bys sam im ja pewnie wyslal.
    Ale szukasz poklasku u każdego, pisz po angielsku, tłumacz na 20 jezykow, może znajdzie się w końcu osoba która poklepie po ramieniu i powie tak krogulczyku tak, jesteś fajny, dobrze prawisz, a może się w końcu otrząśniesz z tego amoku i zauważysz ze ludzi gowno obchodzi co ty i ja tu piszemy :D

    kruszynka: cut flame

    The post was edited 2 times, last by kruszynka ().

  • Wesoly zbyszek wrote:

    [ciach] Jako specjalista czytania ze zrozumieniem przeczytaj to (jeszcze raz) : twoje zdanie na temat używanego jezyka mnie nic nie obchodzi, [ciach], jak administracja będzie chiala to wyrzuci te posty, upomni mnie lub da bana, zależy to od nich a nie od ciebie, już to raz napisałem, przeanalizuj, weź to do siebie zanim jeszcze raz mi dasz jakas rade [ciach] przeczytales ze zrozumieniem czy jeszcze jasniej mam ci to wytlumaczyc? może twoim jezykiem:[ciach]

    w sumie jak wcześniej pisałem nie ma takiego prawa na swiecie które by mi zakazalo używania ojczystego jezyka, jak będą chcieli mnie wyrzucić to to zrobia, ale w przeciwieństwie do ciebie to nie jestem [ciach] który tańczy jak ktoś mu zagra, gdyby w tym regulaminie napisali ze ci utna noge po napisaniu 10 postow to bys sam im ja pewnie wyslal.
    Ale szukasz poklasku u każdego, pisz po angielsku, tłumacz na 20 jezykow, może znajdzie się w końcu osoba która poklepie po ramieniu i powie tak krogulczyku tak, jesteś fajny, dobrze prawisz, a może się w końcu otrząśniesz z tego amoku i zauważysz ze ludzi gowno obchodzi co ty i ja tu piszemy
    ale bredzisz [ciach]... ja sie niby zdenerwowałem? tymi wypocinami ktore wypisujesz? :D nie wlewaj sobie [ciach]... jestes za krotki w uszach zeby mnie wyprowadzic z rownowagi... [ciach] wmawiasz ze jestem narodowcem, i jeszcze ze tancze tak jak mi zagraja :D przeciez to ty tanczysz dokladnie tak jak graja ci lumpy :D co bedzie nastepne? wmowisz mi ze czarne jest biale? :D:D:D [ciach]? ^^

    dobra, dosc... wiecej nie podejmuje z toba dyskusji [ciach], bo raz, ze jest to bezcelowe, a dwa, jak przestane, to zdechniesz sam - z glodu trolu...
    kruszynka:cut flame

    The post was edited 1 time, last by kruszynka ().

  • ale jak ty pięknie klapiesz mordka oj oj, jaki grozny przez kabelek, znowu mnie bic chce, w co 2 poscie bic chce a od dresow wyzywa, jakie to piękne :D wiesz ze to jest zabronione w regulaminie na który się zgodziles i tak go szanujesz? w każdym razie rob wszystko, bij, kop, strzelaj, ale nie używaj już tego słowa "rozumie" więcej razy je przeczytałem w tym temacie niż przez ostatni rok w całym internecie. Wszyscy już wiedza ze nic nie rozumiem, wie to moja mama, tata, mój pies, jego pchly i pchly na jego pchlach, nawet moja babcia wczoraj zadzownila i powiedziała ze przeczytala gdzies ze nie rozumiem, kapi? wiemy już ze nie rozumiem, zalozmy ze to jest default, nie musisz już tego pisać, styka 100razy na strone :D jakies twoje ulubione slowo, pewnie nad lozkiem napisales sobie "nie rozumiesz, dostaniesz w ryja" :D

    p.s jako farma z top 800 to nie wiem czy bys wiele zawojowal wiec ci daruje znajomość mojego nicka :) mniej się będziesz denerwowal no i grozby będą lepsze.