- Official Polish discussion thread

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    • dokladnie tak, w kazdym poscie pisze o gimnazjum, czytaniu ze zrozumieniem i o dzieciach :] i to jeszcze pisze pierwszy ^^ [ciach]
      braku umiejetnosci czytania ze zrozumieniem

      znowu brak czytania ze zrozumieniem...


      jeszcze ci bym wcisnal cos czego nie napisales, ale ty nie piszesz tylko 3 rzeczy w kolko, a ja wole ci pomyslow nie dawac na to czego nie bedziesz pisal :D


      usunięto flame/kruszynka
    • [ciach]
      ja zastosowalem tylko ta sama metode co ty... brak ci argumentow chlopcze, wiec szczekasz cos o kozach, rogach, kopytach i ogolnie lansujesz sie na nie wiadomo kogo... w poscie ktory ja skasowalem, bo jak pisze kolega wyzej mialem juz dosc robienia wiochy (bo jakakolwiek dyskusja z toba inaczej skonczyc sie nie moze, a ja nie chce brac w tym udzialu), a ty go wkleiles (zeby nie zaginal :D i jak pisalem, nawet dobrze) juz o tym pisalem (sam o tym pisales, ze lubisz kozy)...[ciach]. powiem krotko, zamknij swoja niewyparzona [ciach] a nie wlazisz miedzy ludzi z burackimi tekstami bo wydaje ci sie ze jestes kozak i cos potrafisz... jak to mowi moj kolega... najgorzej jak sie cos komus wydaje... a jak jeszcze raz bedziesz cos bredzil ze jestem rasista [ciach], ze nie lubie kogos ze wzgledu na kolor skory to [ciach]

      /Post odchudzony z flame'u i obraz/kruszynka
    • lozesz w pieroga kopany, czy to bylo nazwaniem cie gimnazjalista czy napisanie ze tak powinienes pisac w jednym zdnaiu o mnie? ty w ogole rozumiesz co tu ktos wypisuje? ^^ zainwestuj moze te kursy czytania ze zrozumieniem ktore tak namietnie reklamujesz co drugi post ^^

      teraz agrumnetow oczekujesz, zacznij sam najpierw jakies uzywac, najlepiej jeszcze je koloruj i wstawiaj duza strzalke ze to akurat argument. Jedyne argumenty, co chyba max twojego poziomu to ze chodze w dresach ale mi oklepiesz ryj 10 razy, ze konczysz rozmowe ale piszesz dalej, ze chodze 8 lat do gimnazjum i ze nazywam ciebie w ten sposob, ze nie jestes rasista ale kazdy polak powinien nienawidzic turkow, to sa argumenty? :D A R G U M E N T Y? takimi argumentami to ty mozesz sie [ciach] Musisz powtarzac w kolko to samo prezetujac przy tym jaki to wspanialy internetowy psychoanalityk z ciebie bo zapominasz po 5m o co chodzi :D

      [ciach]



      /Usunięto flame/kruszynka
    • ehh gamoniu... zacytowalem twoj post gdzie sam wspominasz (jako pierwszy) o gimnazjum (i kto tu jest specjalista od internetowych pojazdow ^^ ), nie pisalem ze mnie nazwales gimnazjalista, tylko ze sam z tym tekstem wyjachales jako pierwszy, rozumiesz roznice? wątpie, ale masz tez w nawyku wciskanie ludziom w usta rzeczy ktorych nigdy nie powiedzieli/napisali, sam tylko roisz sobie we łbie jakies dziwne wizje i wydaje ci sie ze tak jest naprawde - np to ze jestem rasista... nie napisalem takze, ze kazdy polak powinien nienawidzic turkow, to ty napisales ze ich nienawidze bo sobie nakreciles film w swojej chorej bani... a ja tylko ostrzeglem polakow przed tym, ze turcy nienawidza nas i jestesmy dla nich pierwszym celem (ale pewnie znowu nie skumasz roznicy)... na temat argumentow nawet nie bede z toba rozmawial, bo nawet nie wiesz co znaczy to slowo, caly czas ich uzywam a ty tylko trollujesz. pisze dalej, bo czysta przyjemnosc sprawia mi pokazywanie ludziom (a pisza do mnie w grze, ze mnie za to cenia i podoba im sie moja postawa wobec durnia jakim jestes) jak wielkim [ciach] jestes. zreszta tobie chodzi tylko o trollowanie, nie o konstruktywna dyskusje :) zawsze bedziesz probowal odwrocic kota ogonem, ale niestety jestes zbyt krotki w uszach, zeby ze mna to przeszlo... a oto dowod ;) "i co tu robi polski modek oO mialo byc tak fajne, nieskrepowanie wyzywanie sie, czcenie wielkiego pieroga, ak wsmarowanie slonina kartoflem, ehhh wszystko zepsuli..."... czy nie tak wlasnie napisales? bledow w tej wypowiedzi nawet nie skomentuje (i nie mam tu na mysli zwyklych literowek, tylko nieumiejetnosc sklecenia zdania)...[ciach]

      Usunięto obrazy/kruszynka
    • zebys czasem nie skasowal znowu...

      wyrzym wrote:

      shomei wrote:

      wyrzym lubi kebaba szamnac, wiec nie wiadomo czy bedzie chcial falafli najezdzac
      ty jestes celem nr 1 ^^
      i co tu robi polski modek oO mialo byc tak fajne, nieskrepowanie wyzywanie sie, czcenie wielkiego pieroga, smarowanie slonina kartoflem, ehhh wszystko zepsuli...


      update: lumpy mroku wlasnie sa w trakcie negocjacji z tureckimi szejkami aby wspolnie zaorac polskie sojusze :D
      i niech jakis modek powie idiocie powyzej, ze propagowanie wyzszosci jednych religii nad innymi jest niedozwolone... bo to juz podpada pod paragraf... a tekst sam w sobie mowi sam za siebie... poza tym to zwyłe trollowanie...

      p.s. swoja drogą to ciekawe... a nawet niesamowite bym powiedział... ze wszyscy polscy [ciach]zebrali sie w jednym sojuszu... cos w tym musi byc ;) [ciach]? ale to tylko czyste spekulacje... ^^

      Usunięto obrazy i flame/kruszynka
    • Krogulec wrote:

      a ty po którym słowie sie koles zgubiłes? kolejny nieogar... jakbyś przesledzil wątek i to co pisałem wczesniej, moze bys skumał, ze to oni nienawidza nas... o czym tylko poinformowałem polskich graczy... a teraz lumpy wypad stad, wezcie sie lepiej sie za gre
      a ty wyrzyn nie ucz mnie historii lepiej... :D tłuk to cie...
      Wypad stąd ? Co ja Ci zrobiłem ? Co zrobiła Ci połowa sojuszu którą oczerniasz?
      To że, twój poziom który, reprezentujesz jest wprost proporcjonalny do używania przez Ciebie słów typu "dziecko" i napinania się w internecie że, kogoś skrzywdzisz to tylko świadczy właśnie o twojej inteligencji - eeee o czym? chyba się rozpędziłem to świadczy o jej braku.

      Ciągłe pretensje, brak zrozumienia ironii i wiele błędów jeszcze mógłbym Ci wytknąć ale po co?
      żebyś skomentował jak zwykle? ;)

      W każdym bądź razie dostarczasz Nam sporo rozrywki! Tylko proszę wymyśl coś nowego bo zaczynam się nudzić :D
    • to wy trolle wypad stad... bronicie [ciach] to wam sie obrywa... poczytaj dokladnie co ten [ciach] wypisuje to moze cos jednak skumasz jesli masz to cos czego posiadania mi twoim zdaniem brakuje... o zrozumieniu ironii nawet nie wspominaj, bo ją akurat rozumiem... nie rozumiem za to abstrakcji ktora prezentujecie... rozumiem ze jestescie wszyscy po jednych pieniadzach i dlatego zebraliscie sie w kupe[ciach] myslac ze macie racje, ale zachowajcie to wewnatrz sojuszu... co do rozrywki... jej dopiero wam dostarcze ;) niestey potem zostanie wam tylko nuda...

      /Usunięto flame i obrazy/kruszynka
    • i tak sie nabija posty :jupi: inne kraje moga nam zazdroscic :D
      krogulec za farmingi sie wez czy tez odrabianie lekcji (pojazd ze z gimnazjum jestes) a postow to sie nie chce juz czytac twoich bo ciagle to samo, schowajcie sie, trole, nauczie sie czytac, tylko chrystus itp
      Lumpy Mroku maja taka moc w kroku ze nawet na hetero w homo przerabiaja i pewnie dlatego cie tak ciagnie do postowania z nami
      AVE
    • Widzisz z Tobą się nie da normalnie rozmawiać, do tego jesteś egoistą najlepiej wszystkich wyrzucić, zjechać biednych turków i zostaniesz tylko Ty i twoje jestestwo. Czytałem co pisał "ten[ciach]" i czytałem co piszesz Ty - dogłębnie i wnikliwie - zdania nie zmieniam. I gdzie w mojej wypowiedzi poprzedniej widzisz obronę "[ciach]" ? Taki jesteś mądry to czekam na rozsądne argumenty - bo Ty przecież jesteś poważny, inteligentny i nie rzucasz słów na wiatr prawda? :D


      Ty wszystko widzisz wiesz i rozumiesz , szkoda że, nie działa to też w drugą stronę - bo ja czasem przy twoich wypowiedziach chciałbym wiedzieć co Autor miał na myśli. Ale zdążyłem zauważyć że, lubisz się chwalić doznaniami z dzieciństwa , albo przeżyłeś jakąś traumę i teraz na siłę starasz się innych w to zaangażować uwaga tu cytat: [ciach] Tylko Ciebie bym o to nie podejrzewał , nie dość że, dwie czynności robione jednocześnie, w dodatku ta druga tak trudna.


      Kolejny cytat:
      co do rozrywki... jej dopiero wam dostarcze ;) niestey potem zostanie wam tylko nuda...
      O to fajnie, ale co opowiesz dowcip? Czy to rodzaj kolejnego twojego popisu słownego by pokazać światu "patrzcie jaki ze mnie kozak" może tak CI weszły te wojny z Turkami w krew poczytałeś trochę o kozakach pomyliłeś wszystko i myślisz że, jak takiego po zgrywasz to szybciej tych turków pokonasz?




      Z postu usunięto teksty nawiązujące do usuniętych fragmentów/kruszynka
    • Krogulec wrote:

      na temat argumentow nawet nie bede z toba rozmawial, bo nawet nie wiesz co znaczy to slowo, caly czas ich uzywam a ty tylko trollujesz.

      Jol jol [ciach] synek, oklepiemy ci miche jol jol, [ciach], polamiemy ci kredki dzieciaku i kazemy jesc zeszlorocznego kebaba jol jol. Bitwe na ARGUMENTY czasu zaczac :D
      W ogole to napisalem tu duzo slow nie tylko gimnazjum, to znaczy ze wszystkie twoje teksty pisalem ci ja, ty tylko poskladales slowa do kupy :D
      Na protege posepnego slonina bedziemy tepic takie [ciach]! Jol jol


      /Usunieto flame i obrazy/kruszynka
    • hiena wrote:

      Allah Akbar ! :monster: :ninja:
      Allahu Akbar jak już synku i jeśli chcesz być śmieszny to Ci nie wyszło.
      Powtarzam drugi raz nie nie ma sensu się z tymi ludźmi kłócić, bo to tylko trolle zwykłe i napinają na forum, iż nic innego im nie pozostało.
      Macie biedne życie w takim razie że śmieszy Was okrzyk, który stosują terrorysci mordując ludzi lub się wysadzając.
      Obrażacie jednego z użytkowników dlatego że podał cytat z tureckiego forum i nic wiem co w tym takiego śmiesznego, szczerze przyznając
      chowanie się za adresem IP i wypisywanie kontrowersyjnych materiałów jest mało męskie.
      Nie chce mi się wypisywać i czytać tego waszego gówna, bo to mnie bardziej śmieszy niż irytuję że tacy ludzie są na świecie, ale może kiedyś jeden z Was zrozumie że to nie jest wcale śmieszne.
      Szkoda marnować czasu na takich ludzi i tak już sie niczego nie nauczą.
    • Drogi uzytkowniku pod nickiem: Mike13 . Nie wiem czy liczba 13 oznacza Twoj aktualny wiek czy moze cos innego. Powiedz mi moj rodaku gdzie ja sie smieje z tego okrzyku a tymbardziej inni? I na serio myslisz ze ten oto okrzyk uzywany jest tylko przez wysadzajacych sie terrorystow? a co z ludzmi wierzacymi i modlacymi sie do Allaha? :pump: Kolejna osoba o rasistowkim mniemaniu ! Mamy wolnosc religijna i moge wierzyc w co mi sie podoba.
      LUMP :stick: