- Official Polish discussion thread

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    • Ordular ilk hedefiniz polonya saldırın :D


      natknąłem się na ten tekst w tureckim odpowiedniku tego tematu...wiecie co to znaczy? jeśli nie, to już wyjaśniam... to znaczy, ze my, Polacy, jesteśmy dla nich pierwszym celem... widać nie pamiętają już naszej starej dobrej husarii... przypomnijmy więc burakom kto tu jest myśliwym a kto zwierzyną i że stare polskie przysłowie "historia lubi się powtarzać" ma tu jak najbardziej rację bytu :) no i oczywiście, że jedyną rzeczą do której nadają się te lamy, to robienie kebaba :D na turkaaaaaaaa!!!!!!!!!!! :)
    • moze i minely 3 tygodnie, ale ja nie zamierzam czekać aż się sytuacja wyklaruje :) bo i po co? zresztą to nie jest kwestia wyboru jeśli jeszcze nie zauwazyliscie... to turcy pisza w swoim temacie, ze jestemy dla nich pierwszym celem... mnie osobiście to wkurza i obraża... dlatego dziś posłałem jedną z ich flot z 12 miejsca (niejaki 0mi) do ogamowego raju (śmieciarki wracają pełne)... przy porannym podliczeniu możecie sobie popatrzeć na spadającą "gwiazdkę" (sojusz ALL STAR) ;) a wy jak chcecie to się czajcie dalej :) ja nie zamierzam pozwolić im obrosnąć w piórka, zresztą nawet jeśli im się jakoś uda to hmm... ulubionym zajęciem prawdziwego Polaka jest walczenie z przeważającymi siłami wroga. A Wy? kim jesteście? :)
    • shomei wrote:

      wyrzym lubi kebaba szamnac, wiec nie wiadomo czy bedzie chcial falafli najezdzac
      ty jestes celem nr 1 ^^
      i co tu robi polski modek oO mialo byc tak fajne, nieskrepowanie wyzywanie sie, czcenie wielkiego pieroga, smarowanie slonina kartoflem, ehhh wszystko zepsuli...


      update: lumpy mroku wlasnie sa w trakcie negocjacji z tureckimi szejkami aby wspolnie zaorac polskie sojusze :D

      The post was edited 1 time, last by wyrzym ().

    • to zaoraj K.O. jako pierwsze... ja tam nie mówię żeby się wzajemnie nie nawalać, to nie jakiś niedzielny piknik...na tym polega ta gra... ale ugadywanie z turkami podpada już dla mnie pod zdradę narodową... 0 szacunku dla mojej i nie tylko mojej historii... oj, kogoś tyłek zaboli... oj zaboli... no chyba, że to tylko głupi żart...
    • Krogulec wrote:

      to zaoraj K.O. jako pierwsze... ja tam nie mówię żeby się wzajemnie nie nawalać, to nie jakiś niedzielny piknik...na tym polega ta gra... ale ugadywanie z turkami podpada już dla mnie pod zdradę narodową... 0 szacunku dla mojej i nie tylko mojej historii... oj, kogoś tyłek zaboli... oj zaboli... no chyba, że to tylko głupi żart...
      ho, niemcow masz za rogiem, grasz na ich serwerze i w ich gre, mordowali nas pare pokolen temu, a do turkow masz problem za jakies wypady wieki temu? :D ktos ci ostatnio sprzedal nieswiezego kebaba czy jestes takim ulongiem od urodzenia? ;]

      miej jaja powiedziec ze nielubisz ich za kolor skory, a nie za historie z przed setek lat. Znaczy mnie to tam kij obchodzi kogo za co tam nie lubisz, ale od takiego pieprzenia to mi kaktus pod kolanem rosnie
    • cos ci powiem koles... masz u mnie przesrane na całej linii... lumpie... nie jestes polakiem nawet pewnie, albo masz dziadka turka... to ze niemcy robili ta gre nic znaczy, kebsa tez sobie czasem opiernicze na cieplo i nie wciskaj mi dziecko, ze jestem jakims rasista, a to ze nie sszanujesz Polskiej historii swiadczy tylko o twojej ignorancji, a teksty które sadzisz o braku umiejetnosci czytania ze zrozumieniem... a taki wyszczekany jestes tylko dlatego, ze przez neta nie mozna dostac w ryj. koncze z toba dyskusje, pogadamy sobie inaczej sprzedawczyku... ;)
    • o nie, dziecko, ultimate pojazd nr 1 internetu :D i jeszcze o czytaniu ze zrozumieniem, dwa ultimate pojazdy w jednym poscie ^^


      Dam ci zadanie domowe, przesledz historie polski po wypadach turkow, zrob bilans trupow kto i kiedy i posegreguj kogo pierwszego orac. Watpie ze turkow upchniesz w top 10 tej listy w takim przypadku, ale ty tego nie wiesz, jestes zwyczajnym tlukiem bez pojecia :]

      Mam przesrane u ciebie, o nie, pora odinstalowac ogame :D
    • a ty po którym słowie sie koles zgubiłes? kolejny nieogar... jakbyś przesledzil wątek i to co pisałem wczesniej, moze bys skumał, ze to oni nienawidza nas... o czym tylko poinformowałem polskich graczy... a teraz lumpy wypad stad, wezcie sie lepiej sie za gre
      a ty wyrzyn nie ucz mnie historii lepiej... :D tłuk to cie...
    • ale mnie nic nie obchodzi co ktos gdzies napisal, pije do twojego rozumowania polskiej histori do ktorej sie odniosles, czego w tym nie rozumiesz? w sumie przecie jestes zwyklym tlukiem :D najpierw cos poczytaj, a pozniej sie do czegos odnos.
    • znowu brak czytania ze zrozumieniem... nie tobie baranie tlumaczylem co i dlaczego napisalem... wiec morda w kubeł przychlascie ;) koncze dyskusje z wami bo widze ze jacys uposledzeni jestescie, i dodatkowo macie typowy porzerost formy nad trescia ;) poza tym łamię starą, dobrą zasadę... "nie rozmawiaj z jedzeniem"...

      p.s. za duzo chyba pijesz :D do lustra, nie do mnie...
    • nie wiem co ci poradzic, jestes zwyklym glabem ale co tam :D ile razy bys nie napisal ze nie czytam ze zrozumieniem to tak nie bedzie, ale powinienes to uzyc w jednym z daniu z dzieckiem i jeszcze z gimnazjum dla lepszego efektu :]

      Rozumiem doskonale co piszesz, mimo ze to skonczony belkot, nienawidzisz turkow bo jeden napisal ze chce nas zjechac i ze pol tysiaczlecia temu byly jakies wasnie z polska, z tego tez powodu wszyscy polacy powinni ich nienawidzic co czyni cie zwyklym baranem ^^ nie wiem co tu nie rozumiec, to prosta sprawa, internet to miejsce gdzie takie tluki jak ty moga glosic swoje madrosci.

      A prawda taka ze popiles na imprezie i jakis cie zsodomizowal ostrym kebabem, tylko wstyd ci o tym pisac :]

      przejdziesz na islam czy ci sie to podoba czy nie, jesli nie z wlasnej woli to coz... zmusimy cie ;D
    • wyrzym wrote:

      nie wiem co ci poradzic, jestes zwyklym glombem ale co tam :D ile razy bys nie napisal ze nie czytam ze zrozumieniem to tak nie bedzie, ale powinienes to uzyc w jednym z daniu z dzieckiem i jeszcze z gimnazjum dla lepszego efektu :]

      Rozumiem doskonale co piszesz, mimo ze to skonczony belkot, nienawidzisz turkow bo jeden napisal ze chce nas zjechac i ze pol tysiaczlecia temu byly jakies wasnie z polska, z tego tez powodu wszyscy polacy powinni ich nienawidzic co czyni cie zwyklym baranem ^^ nie wiem co tu nie rozumiec, to prosta sprawa, internet to miejsce gdzie takie tluki jak ty moga glosic swoje madrosci.

      A prawda taka ze popiles na imprezie i jakis cie zsodomizowal ostrym kebabem, tylko wstyd ci o tym pisac :]

      przejdziesz na islam czy ci sie to podoba czy nie, jesli nie z wlasnej woli to coz... zmusimy cie ;D
      napisało dziecko z gimnazjum, ktore sobie pochlało i przygało sie kebsem :D
      twoje myśli są proste jak paski na dresach :D a argumentacja, zwłąszcze ten fragment: "ile razy bys nie napisał ze nie czytam ze zrozumieniem to tak nie bedzie" przypomina troche odpowiedz "bo tak" :D przeczysz sam sobie i tylko tu szopke odwalasz... ja ci cos poradze... poloz sie na podlodze i potup sobie nozkami ze zlosci - pomoze lub nie, ale tylko tyle mozesz zrobic ;)

      p.s. zmusicie mnie? ty i kto? wojsko? za krotki w uszach jestes...